פסילה מנהלית - פסילת רישיון נהיגה

פסילה מנהלתיתעל פי החוק במדינת ישראל, פסילת רישיון היא הליך אפשרי לא רק במעמד הדיון המשפטי, אלא אף במועד האירוע, באופן מנהלתי ומיידי, על ידי קצין משטרה בדרגת מפקח או מעלה.

הנוהל של פסילת רישיון נהיגה נועד להבטיח כי נהגים שאינם נוהגים על פי חוק או באופן בטיחותי – יורדו מהכביש על מנת שלא יהוו סכנת חיים לנהגים אחרים ולהולכי רגל.

במציאות של ימינו, פסילת רישיון נהיגה מהווה מטרד של ממש והפרעה בשמירת השגרה – קשה להגיע לעבודה, להסיע את הילדים לחוגים ומפגשים חברתיים, וכדומה. על כן, פסילת רישיון נהיגה היא עונש חמור. אם קיבלתם פסילת רישיון נהיגה – חשוב שתדעו, כי עורך דין תעבורה איכותי עשוי לסייע לכם לצמצם את השלילה ובמקרים מסוימים אף לבטלה לחלוטין.

אל תתמהמהו! פנו לעורך דין תעבורה מקצועי שילווה אתכם לקראת הפחתה בזמני פסילת רישיון הנהיגה שלכם.

פסילת רישיון נהיגה - שלושה טיפים שחשוב לדעת

מי שרישיונו נפסל, במהלך משפט או בפסילה מנהלית על ידי שוטר במקום האירוע, חש בדרך כלל חוסר אונים במצב של חוסר וודאות.

הנה שלושה כללי ברזל עבור מי שרישיונו נפסל:

 1. בשום אופן אין לנהוג בזמן פסילה. נהיגה בפסילה היא עבירה חמורה והעונשים הננקטים לאחר ביצוע עבירה זו הם חמורים. שופטים רבים רואים בנהיגה בזמן פסילה מהחמורות שבעבירות התנועה, לאור הזילות המופגנת בבחירה כזו. אם אתם מקווים לפעול לצמצום זמן פסילת הרישיון שלכם – אל תנהגו בזמן שרישיון הנהיגה שלכם פסול
 2. אל תוותרו על הופעה לשימוע שלכם. אם נקבע לכם שימוע, זו הזדמנות לבחור טקטיקה ולגשת לשימוע בכוונה לצמצם את זמן הפסילה או לבטלה לחלוטין. היוועצו בעורך דין תעבורה וגשו לשימוע שלכם
 3. היוועצו בעורך דין תעבורה – זוהי אולי העצה החשובה ביותר עבור מי שרישיונו נפסל, מכיוון שעו"ד בעל ניסיון וידע בתחום, עשוי לסייע רבות בצמצום משמעותי של זמן פסילת הרישיון, כולל במקרים מסוימים ביטול הפסילה לאלתר

פסילה מנהלית וליווי של עורך דין תעבורה

פסילה מנהלית היא פסילה במקום האירוע, על ידי קצין משטרה מדרגת מפקח ומעלה. היא ניתנת לנהגים לאחר תאונה, לאחר שנגרם באשמתם נזק בגוף או נזק לרכוש, או לאחר עבירות תנועה חריפות כגון אי ציות לתמרור או לרמזור וכדומה.

פסילה מנהלית ניתנת ל – 30, 60 או 90 ימים, ובמרבית המקרים נקבע לנהג שרישיונו נפסל שימוע בנוכחות קצין משטרה עד שלושה ימים לאחר מועד קביעת הפסילה המנהלית. במקרים של פסילה מנהלית עקב ביצוע עבירה ניתן לבטל בחלק מן המקרים, במיוחד כאשר הנהג שרישיונו נפסל הוא בעל עבר תעבורתי נקי, וללא נקודות חובה צבורות.

גם במקרים של פסילת רישיון נהיגה עקב צבירת נקודות, ניתן לעתים לצמצם או לבטל, במקרים כאלה יש לבקש מרשות הרישוי לשקול מחדש את עניין צבירת הנקודות תוך הגשת מסמכים המטילים ספק בצורך בשלילה, כולל העלאת האפשרות לבטל חלק מהנקודות שנצברו.

רק עורך דין תעבורה מנוסה, מקצועי, קשוב, ויסודי, יוכל ללוות אתכם בדרך הקצרה והיעילה ביותר בהתמודדות עם פסילת רישיון נהיגה.

  חייגו 03-7524213 או השאירו פרטים - ואנו נחזור אליכם בהקדם:

  מחלקת התעבורה רייכמן מרקוביץ' - מתמחים אך ורק בעבירות תנועה

  אם אתם מתמודדים עם פסילת רישיון הנהיגה שלכם, מומלץ לפעול מהר – איתור עורך דין תעבורה מקצועי, המתמחה בטיפול בעבירות תנועה והוא קשוב וסבלן, יסודי באיסוף הנתונים ובקביעת האסטרטגיה.

  מחלקת התעבורה רייכמן מרקוביץ' מציעה בדיוק את זה – צוות מקצועי המתמחה אך ורק בעבירות תנועה, לשירותכם בהתמודדות מול פסילת רישיון הנהיגה שלכם.

  התקשרו אלינו כעת לטלפון 03-7524213, או השאירו פרטים בטופס – ונחזור אליכם בהקדם, עם ייעוץ ראשוני והצעה לליווי מקצועי בפסילת רישיון הנהיגה.

  ניסיון של 20 שנה ואינספור לקוחות מרוצים

  לקביעת פגישה, התקשרו:

  03-7524213