נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרותנהיגה בשכרות היא מהחמורות שבעבירות התעבורה בישראל, ומי שהורשע בנהיגה בשכרות נאלץ להתמודד עם השלכות מרחיקות לכת, כמו פסילת רישיון נהיגה לתקופות ארוכות (החל מ – 24 חודשים ומעלה), קנסות כספיים, עונשי מאסר על תנאי ואף עונשי מאסר בפועל.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול, הינה עבירה פחותה ביחס לעברת נהיגה בשכרות, והעונשים המינימליים על נהיגה בשכרות הם שישה חודשי שלילה ומעלה, קנס כספי ומאסר על תנאי ו/או שלילת רישיון נוספת על תנאי.

אם הואשמתם בנהיגה בשכרות או בנהיגה תחת השפעת אלכוהול, חשוב לדאוג לייצוג משפטי מקצועי ומהימן – ויפה שעה אחת קודם.

 

ייתכן ששימוע נערך כבר בעת שנערכה בדיקת מאפיינים או בדיקה לאיתור רמת האלכוהול בדם (באמצעות מכשיר המכונה "ינשוף"), או שזימון לשימוע כבר בדרך אליכם – זה הזמן לפנות לצוות המקצועי של מחלקת התעבורה רייכמן מרקוביץ', לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי וקשוב מאת עו"ד נהיגה בשכרות, שיסייע להבין את ההאשמות והשלכותיהן ולבחור אסטרטגיית תגובה להפחתת האישומים והענישה.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול - גם כשנדמה שלא שתיתם כל כך הרבה...

בדיקות שכרות מבוצעות על ידי שוטרים ברחבי הכבישים בישראל ללא צורך ביסוד סביר לביצוע הבדיקה – כלומר, בדיקות רמת האלכוהול בדמכם עשויות להיות שרירותיות.

תוצאת ינשוף של מעל 240 מיקרוגרם אלכוהול לליטר אוויר, או תוצאה בבדיקות דם של מעל 50 מ"ג אלכוהול ב- 100 מ"ל דם – הן אלה המגדירות שכרות על פי החוק. התוצאות הללו, כמובן, אין בהן כדי לקבוע כמה אלכוהול מותר לשתות בטרם נוהגים – רמת האלכוהול בדם משתנה לא רק על פי צריכת האלכוהול אלא גם על פי מאפייני חילוף החומרים, הרגלי התזונה והדיאטה טרם השתייה, ועוד.

אגב, מי שמסרב לבדיקת נהיגה בשכרות, או מכשיל את הבדיקה או פוגם בתוצאותיה – נחשב באופן אוטומטי כמי שנהג תחת השפעת אלכוהול.

מדוע חשוב להיוועץ עם עורך דין נהיגה בשכרות?

מי שנתפס בנהיגה בשכרות, ניתן להפעיל עליו אמצעי ענישה מיידיים, כמו פסילת רישיון הנהיגה ו/או השבתת הרכב. בנוסף, יואשם אותו הנהג בנהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת אלכוהול (מדובר בשתי האשמות נפרדות, שהעונשים הצפויים בגינן הם שונים).

העונשים במקרה של נהיגה בשכרות הם חריפים – החל מפסילת רישיון לתקופה של שישה חודשים + מאסר על תנאי + קנסות והמשך פסילה על תנאי, במקרים של נהיגה תחת השפעת אלכוהול המסתמכת על דו"ח בדיקת המאפיינים של השוטר במקום האירוע בלבד; וכלה במאסר בפועל, שלוש שנות פסילה, וקנס כספי כבד – במקרים של נהיגה בשכרות.

חשוב לדעת – ליווי של עו"ד נהיגה בשכרות ישפיע על הפחתת האישומים ו/או הענישה הננקטת כנגדכם, גם בשימוע וגם במהלך המשפט. צרו קשר עם עו"ד נהיגה בשכרות, לקבלת ליווי מקצועי שיסייע לכם לחזור לשגרת הנהיגה שלכם בהקדם!

  חייגו 03-7524213 או השאירו פרטים - ואנו נחזור אליכם בהקדם:

  דרכי פעולה אפשריות של עו``ד נהיגה בשכרות

  במקרה של האשמה בנהיגה בשכרות או תחת השפעת אלכוהול – יש ליצור קשר ללא דיחוי עם עורך דין נהיגה בשכרות.

  עורך הדין יבדוק ליקויים במהימנות או בחומרת הראיות שנאספו, ואת כלל הנסיבות המקלות באירוע. ליווי של עו"ד נהיגה בשכרות עשוי להפחית משמעותית את חומרת ההאשמות ואת מידת הענישה הצפויה.

  חשוב להפעיל את עורך הדין שלכם באופן מיידי, קרוב ככל הניתן לזמן האירוע, על מנת להפיק את המרב מן הליווי המשפטי המקצועי.

  מחלקת התעבורה של רייכמן-מרקוביץ' - ייצגו אתכם נאמנה

  צוות עורכי דין מומחים בתחום נהיגה בשכרות ונהיגה תחת השפעת אלכוהול ובתחומי תעבורה נוספים, עומדים לרשותכם לייצוג משפטי וליווי בהליכים משפטיים במקרה של האשמה של שימוש באלכוהול ונהיגה.

  ניסיון בתיקי תעבורה ותיקי נהיגה בשכרות, יאפשר לנו להציע לכם את הליווי המשפטי המקצועי ביותר, לצד קשב ושימת לב לפרטי האירוע ואיתור כל הפרטים והנסיבות המקלות שיעמדו לרשותנו.

  צוות עורכי הדין המקצועי של מחלקת תעבורה רייכמן מרקוביץ' יעמוד לצידכם, לאורך כל הדרך, ויפעל להצגת המקרה באופן ההוגן ביותר, להפחתת האישומים והענישה, ואף לביטול ההאשמות במקרים מסוימים. פנו אלינו לטלפון 03-7524213 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  ניסיון של 20 שנה ואינספור לקוחות מרוצים

  לקביעת פגישה, התקשרו:

  03-7524213