עבירות תנועה - ליווי וייצוג משפטי

עבירות תנועהבישראל, מעל מיליון עבירות תנועה נרשמות מידי שנה, ומעל 800,000 נהגים מתמודדים עם השלכותיהן של עבירות תנועה – מעל 60,000 נהגים בכל חודש, יותר מ – 2,000 נהגים ברחבי הארץ בכל יום ויום.

כשהכבישים הופכים צפופים יותר ויותר, והחיים נהיים לחוצים יותר – אנחנו נדרשים לנסוע יותר, בתנאים קשים יותר, ואנחנו רואים את כמות עבירות התנועה מטפסת ועולה מידי שנה.

אם גם אתם מתמודדים עם ההשלכות של עבירת תנועה שאתם מואשמים בביצועה – חשוב שתדעו, כי ייעוץ וליווי של עורך דין תעבורה מקצועי מנוסה וקשוב עשוי להשפיע משמעותית על הפחתת ההאשמות וצמצום הענישה.

עבירות תנועה נפוצות

עבירות תנועה מסווגות על פי דרגת החומרה שלהם, וחומרת הענישה נקבעת על ידי שופטי תעבורה בהתאם לעבירה שבוצעה. ישנן עבירות תנועה המאפשרות שלילת רישיון מנהלית באופן מיידי (כבר במקום האירוע) על ידי קצין משטרה בדרגת מפקח ומעלה (כמו למשל מעורבות בתאונת דרכים בה נגרם נזק לרכוש או נזקים בגוף), לעומתן ישנן עבירות תנועה, כמו גרירת רכב שלא על פי חוק או נהיגה עם נוסעים שאינם חגורים ברכב, הגוררות בעיקר קנסות כספיים בגבהים שונים. הנה עבירות התנועה הנפוצות בישראל:

 • אי ציות לתמרור – מתן זכות קדימה, תמרור עצור, או איסור ביצוע פניית פרסה
 • שימוש בטלפון נייד במהלך הנהיגה
 • נהיגה במהירות מופרזת
 • אי שימוש באביזרי בטיחות כנדרש בחוק – ובפרט חגורת הבטיחות

חשוב לדעת, שבכל עבירת תנועה ליווי של עורך דין עשוי להשפיע באופן דרמטי על היקף הענישה.

עוד לפני שתזומנו לשימוע – צרו קשר עם מחלקת התעבורה רייכמן מרקוביץ', והסתייעו בצוות עורכי דין מקצועיים המתמחים בדיני התעבורה. עורכי הדין במחלקה ערוכים לספק לכם ליווי מקצועי איכותי לטובת צמצום או בחלק מן המקרים אפילו ביטול של כלל ההאשמות כנגדכם.

הפחתת קנסות, צמצום שלילת רישיון, ואף ביטול ההאשמות כליל

עורך דין תעבורה מושכל ומנוסה, ישפיע משמעותית על התנהלות המקרה שלכם בבית המשפט לעבירות תנועה. הליווי המשפטי המקצועי יסייע באיסוף הנתונים והראיות, הצגתם באופן ברור ומקצועי, וחתירה לענישה מופחתת בהתאם לחוקי התעבורה על סעיפיהם ולתקנות המקומיות. גם אם לא נקבע דיון בבית המשפט בעניין עבירות התנועה שבוצעו או שימוע לבחינת פסילת הרישיון שלכם – ניתן לפנות באופן יזום לגורמים המתאימים במשטרה או במשרד הרישוי ולפעול להפחתת הענישה.

במקרים מסוימים, ניתן להטיל דופי בראיות שנאספו או בהליך הטיפול במקרה, ו/או להציג ראיות שיתמכו בביטול ההאשמה (כמו עבר תעבורתי נקי), ולעתור לביטול האשמה כליל.

  חייגו 03-7524213 או השאירו פרטים - ואנו נחזור אליכם בהקדם:

  מחלקת תעבורה רייכמן מרקוביץ' - מומחים בעבירות תנועה

  ההיכרות עם חוק התעבורה על כלל סעיפיו, במקרים משפטיים דומים לשלכם ובתקדימים משפטיים, יאפשרו איסוף נתונים רלוונטיים באופן מדוקדק, קשוב ומלא תשומת לב; בניית אסטרטגיית הגנה שתביא לתוצאות המיטביות – וייצוג מקצועי שלכם אל מול כל ההליכים המשפטיים.

  עורכי דין תעבורה מנוסים ומקצועיים ממתינים לכם, במרחק טלפון אחד, לייצוג משפטי מקיף ואישי. התקשרו אלינו לטלפון 03-7524213 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  ניסיון של 20 שנה ואינספור לקוחות מרוצים

  לקביעת פגישה, התקשרו:

  03-7524213